09905179462
با ما تماس بگیرید – حتی روزهای تعطیل!

عالیجناب محتوا

شرکت سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بهترین شرکت سئو

امروزه، کسب و کارهای بیشتری به اهمیت حضور موثر آنلاین پی می برند. برای رقابت در عصر دیجیتالی امروز، داشتن وب سایتی که به خوبی برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد، ضروری است. متأسفانه، اکثر صاحبان مشاغل زمان یا دانش کافی برای بهینه سازی وب سایت خود را ندارند. اینجا جایی است که یک شرکت سئو کارساز خواهد یود.

اگر اهداف زیر را دارید، آژانس سئو سایت عالیجناب محتوا برای شما ایده آل است:

1- در فکر راه اندازی یک وب سایت هستید و می خواهید مطمئن شوید همه چیز از مرحله ی صفر(قبل از طراحی) درست و حرفه ای انجام شود.

2- به تازگی یک وب سایت راه اندازی کرده اید.

3- مدتی است بر روی سایت شما سئو انجام شده، اما همه کارها با شکست همراه بوده است.

4- ترافیک ورودی دارید اما این بازدیدکنندگان به مشتری تبدیل نمی شوند.

5- می خواهید مشتری های جدیدی کسب کنید، در حالی که مشتری های فعلی نیز حفظ شوند.

6- به دنبال روش های موثر و سودآور برای ارتقای کسب و کار خود هستید.

7- می خواهید میزان فروش خود را افزایش دهید.

8- اخیراً ترافیک وب سایت شما کاهش یافته است و دلیل آن را نمی دانید.

اگر یکی از دغدغه های بالا را دارید، مطمئن باشید به شرکت سئو درستی رسیده اید. ما با مشتریان خود روابط بلند مدتی داریم و با توجه به آپدیت الگوریتم های گوگل، بهترین خدمات سئو را ارائه می دهیم.

شرکت سئو

ما در شرکت سئو سایت عالیجناب محتوا چه اهدافی را دنبال می کنیم؟

خدمات ما بسیار فراتر از تلاش برای آوردن سایت شما به صفحه اول گوگل برای چند کلمه کلیدی است

✅ جذب ترافیک هدفمند و با ارزش

اولین هدف یک آژانس سئو، افزایش بازدید سایت شما است. اما آیا هر بازدیدی ارزشمند است؟ 

 1. بازدیدکنندگان واقعا قصد خرید دارند؟
 2. آنها در کدام مرحله از سفر مشتری هستند؟
 3. آیا رسیدن به صفحه اول گوگل برای یک کلمه کلیدی، با توجه به شرایط سایت ما و میزان رقابت آن کلیدواژه، به صرفه یا در اولویت است؟
 4. وضوح پرسنای بازدیدکنندگان برای ارائه راه حلی که آن ها را تحت تاثیر قرار دهد، چقدر است؟

این ها فقط بخشی از سوالاتی است که در یک شرکت سئو حرفه ای به آن دقت می شود. در واقع هدف ما جذب ارزشمندترین ترافیک برای وب سایت های مشتریانمان هستیم. آن هایی که با کم ترین هزینه، به سرعت جذب و تبدیل به خریدار می شوند.

✅ برندسازی

یکی دیگر از مزایای استخدام یک آژانس حرفه ای سئو این است که افزایش آگاهی از برند شما را به همراه دارد. هنگامی که سئو به درستی انجام شود، می تواند به افزایش دید شدن وب سایت شما نه تنها در بین مشتریان احتمالی، بلکه در رسانه ها و متخصصان نیز کمک کند.

دیگران را وادار کنید همیشه از شما بگویند و از شما بشنوند!

✅ افزایش ROI

بریخی از مدیران به سمت خدمات سئو ارزان قیمت می روند. آن ها فکر می کنند می توانند قیمت بسیار پایین در این بازار به شدت رقابتی کاری از پیش ببرند. اما واقعیت این که رقبای هوشیار به جای هزینه کم، تمرکز خود را بر نرخ بازگشت سرمایه(ROI) گذاشته اند.

مدیران حرفه ای به جای این که به دنبال سئو بی کیفیت بروند، شرکت های حرفه ای سئو را انتخاب می کنند تا با یک سرمایه گذاری مناسب به سود بالایی برسند.

ما در محموعه عالیجناب محتوا با استفاده از اصول مدرن سئو تخصصی، روانشناسی فروش، نورومارکتینگ و استراتژی محتوا علاوه بر افزایش ترافیک، از طریق بهبود نرخ تبدیل مشتری، همیشه تلاش می کنیم میزان ROI را به حداکثر برسانیم.

✅ بهبود تجربه مشتری

پس از سال ها پیشرفت در الگوریتم های گوگل، حالا دیگر تکرار چند کلمه در یک صفحه برای رسیدن به صفحه ی اصلی، دیگر کارساز نیست. در واقع این کاری است که در سئو ارزان قیمت انجام می شود. گرچه در گذشته نه چندان نزدیک این کارها نتیجه ای در جذب بازدیدکننده بی کیفیت داشت اما امروزه بیشتر شبیه یک جوک هستند.

تجربه مشتری از جمله کارهایی است که فراتر ار سئو سنتی است ولی با یک نگاه عمیق و حرفه ای، تاثیر زیادی بر موفقیت سایت شما دارد. 

ما در مجموعه عالیجناب با بهبود تجربه کاربری زیر نظر متخصصی طراحی سایت، سئو و بازاریابی محتوا، علاوه بر ارتقا رتبه، نرخ تبدیل و بازگشت مشتری را نیز افزایش خواهیم داد.

در دنیایی که فاصله شما تا رقبا فقط یک کلیک است، فقط حرفه ای ها می توانند به موفقیت دست یابند.

انواع خدمات شرکت تخصصی سئو عالیجناب محتوا 

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو شامل انواع مختلفی است که رایج ترین آن ها عبارت اند از:

لیست انواع خدمات سئو

1- سئو داخلی

به آن On-page SEO یا On-site SEO نیز می گویند. طراحی و ایجاد یک محتوای با کیفیت که مورد توجه موتورهای جستجو باشد بخش مهمی از آن است. تحلیل رقبا، تعیین دقیق اهداف، شناخت پرسونای مخاطب، تحقیق کلمات کلیدی و تسلط بر الگوریتم های گوگل برای دستیابی به رتبه های برتر در سرچ های گوگل، نیازهای ضروری هستند.

تعیین عنوان درست، متا تگ ها، لینک های داخلی درست، تجریه کاربری و بررسی نقاط دسترسی مشتریان از جمله مواردی است که باید در کنار محتوای مفید، به درستی انجام شود تا صفحات سایت ما، قابلیت قرارگیری در بهترین جایگاه را داشته باشند.

2- سئو خارجی

هر آنچه برای ارتقای اعتبار سایت در خارج از آن انجام می دهیم، Off-page SEO نام دارد. بک لینک گیری در سایت های معتبر، رپورتاژ آگهی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و مانند آن. سئو خارجی از آن جهت اهمیت دارد که مانند یک شمشیر دو لبه است. اگر به درستی طراحی شود، بسیار کارساز است. در حالی که اشتباه می تواند خسارات زیادی به بار بیاورد. ما در مجموعه عالیجناب محتوا، با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و متعهد، با کیفیت ترین خدمات سئو خارجی را ارائه می دهیم. بنابراین خاطراتان از این بابت راحت باشد.

3- سئو تکنیکال

سایتی که از نظر فنی، ممتاز نیست نمی تواند با بهترین ها رقابت کند. جنبه فنی وب سایت شامل موارد زیر است:

 • سریع باشد.
 • در تمام نمایشگر ها، از مانیتورهای بزرگ گرفته یا صفحه موبایل های کوچک ظاهری زیبایی داشته باشد.
 • ربات گوگل به راحتی در آن خزش(crawl) کند.
 • فایل robots.txt به درستی تنظیم شده باشد.
 • صفحات قابل ایندکس باشد.
 • لینک های خراب(dead links) نداشته باشد.
 • با متن های تکراری(duplicate content) موتورهای جستجو را گیج نکند.
 • امن باشد.
 • دارای Structured data مناسب باشد.
 • معماری سایت به درستی ایجاد شود.
 • سایت مپ(sitemap) به درستی تعریف شده باشد.

4- خدمات سئو محلی

 که وب سایت شما را برای جستجوهای محلی بهینه می کند. به عنوان مثال هدف قرار دادن کلیدواژه هایی مانند “تولید کننده لیوان یکبار مصرف در شیراز” یا “سئو در اصفهان” از جمله سئو محلی یا لوکال(Local Seo) به حساب می آیند.

5- خدمات ممیزی سئو

یک فرآیند ارزیابی جامع از یک وب سایت برای شناسایی فرصت های بهبود سئو است. این کار شامل بررسی عوامل داخلی و خارجی متعددی است که بر رتبه بندی سایت در نتایج جستجو تأثیر می گذارد. خدمات ممیزی سئو وب سایت توسط متخصصان سئو ارائه می شود که از دانش و تجربه خود برای شناسایی مشکلات سئو و ارائه توصیه هایی برای بهبود آنها استفاده می کنند.

بهینه سازی از نظر ماهیت کسب و کار

 • خدمات سئو فروشگاهی یا Ecommerce SEO services، فرآیند بهینه‌سازی یک فروشگاه اینترنتی برای موتورهای جستجو است. هدف از سئو فروشگاهی، بهبود رتبه سایت فروشگاه اینترنتی در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات آن با هدف به حداکثر رساندن فروش است.
 • خدمات سئو سایت شرکتی شامل وب سایت هایی می شود که فروشگاه آنلاین ندارند. در آن ها می خواهیم، میزان بازدید را در کلمات کلیدی هدف افزایش دهیم. در این وب سایت ها ممکن است هدف بالا بردن تماس های ورودی یا افزایش بازدید باشد.
 • خدمات سئو B2B به این که از حوزه های سودآور است کمتر مورد توجه قرار می گیرد. اکثرا دوست دارند بازدید سایت خود را بالا ببرند. در حالی که در استراتژی B2B(بر خلاف B2C) مخاطب بسیار خاص و با تعداد کم است. در این شیوه باید به قدری خوب عمل کنیم که نه تنها یک فرد، بلکه شرکای آن را نیز تحت تاثیر قرار دهیم. در سئو سایت B2B به جای بازدید تمرکز بر تبدیل(Conversion) حداکثری است. سئو وب سایت های صنعتی نمونه از این کار است.
 • خدمات سئو سایت پزشکی  از این بابت با سایت های دیگر متفاوت است که با سلامت جامعه و مخاطبین در ارتباط خواهد بود. گوگل برای این سایت ها الگوریتم جداگانه ای به نام Medic دارد تا از افراد در برابر اطلاعات نادرست محافظت نمایید. علاوه بر رعایت اصول سئو معمول، باید به این الگوریتم خاص نیز ثابت کنیم که اطلاعات ما برای کاربران از نظر سلامتی و بهداشت، درست، به روز و مفید است.

مراحل انجام خدمات سئو

صعود به صدر نتایج گوگل و ساختن یک نام تجاری فوق العاده که می توانید به آن افتخار کنید چیزی بیش از اطمینان از درستی تمام جزئیات کوچک و جنبه های فنی سئو است. این کار باید طی مراحل سیستماتیک و با استراتژی سئو جامع انجام شود.

مرحله صفر- مشاوره رایگان سئو

برای شروع کار می توانید از مشاوره رایگان متخصصین شرکت سئو عالیجناب محتوا استفاده کنید. ما با بررسی اولیه وب سایت و با توجه به اهداف، بودجه و منابع موجود، بهترین راه حل ها برای موفقیت شما در جذب مشتری اینترنتی را ارائه می دهیم.

1- تعیین اهداف کسب و کار

ما فقط برای چند کلمه کلیدی سایت را سئو نمی کنیم. کار ما حرفه ای تر از تلاش های ساده سئو است. برنامه ما برای جذب مشتری واقعی و پایدار برای شما است. در این مسیر، ابتدا باید اهداف به وضوح تعیین شود.

کار بدون هدف، مانند رانندگی بدون دانستن مقصد است. شما صرفا به امید این که به جایی برسید ادامه خواهید داد.(ساعات بی پایانی را صرف ساختن سایت خود بدون برنامه می کنید!).

اگر یک سایت جدید دارید، بهتر است محصولات را محدود کنید تا هزینه ها را کاهش و بهره وری را افزایش دهید.

2- بررسی وضعیت وب سایت

اگر از قبل وب سایت دارید، باید وضعیت آن را بررسی کنیم. در چه مرحله ای از طراحی است؟ شاخص های Domain Authority و Spam Rate آن چه اعدادی را نشان می دهند؟ محتوای موجود چگونه است؟

اگر هنوز وب سایت ندارید، می توانید از خدمات طراحی سایت عالیجناب محتوا استفاده نمایید. ما سایت هایی حرفه ای و کاملا سئو شده(SEO Friendly) برای شما طراحی می کنیم. حضور متخصصین سئو در تیم طراحی، به ما اطمینان می دهد که وب سایت ایجاد شده کاملا با اصول سئو سازگار است.

3- تعیین پرسونای مخاطب

موثرترین روش شکست در سئو این است که سعی کنیم برای همه افراد جامعه محتوا تولید کنیم. این کاری است که در بسیاری از پروژه های سئو انجام می شود! واقعا دلیل شکستشان هم همین است.

بسیاری از کاشناسان بازاریابی معتقداند که تعیین مخاطبین مهم ترین مرحله بازاریابی محتوایی است. نکته اصلی این است که مشکلات و خواسته های مخاطبان خود را فهرست کنیم و بفهمیم که چه نوع محتوایی را بیشتر دوست دارند. همچنین، باید به این سوال مهم پاسخ دهیم – چیز منحصر به فردی که شما باید به مشتریان خود ارائه دهید چیست؟

4- استراتژی محتوا

سئو به تنهایی نمی تواند موفقیت ما را تضمین کند. ما نیاز به یک استراتژی قوی داریم. خدمات سئو حرفه ای عالیجناب محتوا فراتر از سئو معمول است. ما با بهره گیری از استراتژی محتوا، یک وب سایت مستحکم و قدرتمند می سازیم.

استراتژی محتوا مانند چسبی عمل می کند که تمام جنبه های مهم برای سئو را در کنار هم قرار می دهد. چرا که دیگر پر کردن صفحه از کلمات کلیدی و خریدن چند لینک، نمی تواند گوگل را فریب بدهد. موتورهای جستجو با استفاده از هوش مصنوعی، خودشان محتوا را درک می کنند. به همین دلیل انتشار هوشمندانه مطالب مفید، مرتبط، جذاب اهمیت بالایی دارد.

البته همه چیز در مورد SEO نیست. با استفاده از یک استراتژی قوی می توانید اعتماد مشتریان را جلب کرد و نرخ تبدیل، تکرار خرید و وفادارسازی را افزایش داد.

 • اهداف و اولویت های سئو

اولویت های خدمات سئو با توجه وضعیت وب سایت، بازار و اهداف کسب و کار به صورت دوره ای بررسی می شود. تا مطمئن شویم در جهت سودآوری هرچه بیشتر برای شما حرکت می کنیم. ممکن است عوامل مختلف فنی، مالی، بازاریابی و … مانع آن باشد که بر روی همه محصولات کار کنیم. در این صورت می توانید با مشخص کردن لیستی از خواسته های مهم، بهترین بهره وری را داشته باشید.

 • تحلیل رقبا

دیده بانی و تحلیل رقبای سئو باید مستمرا صورت گیرد. بهینه سازی برای موتورهای جستجو یک رقابت همیشگی است. کسی که بهتر از دیگران عمل کند، پیروز است. پس در هر مرحله بهتر است رقبا را به خوبی زیر نظر داشته باشیم.

 • تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی با استفاده از google keyword planner
نمایی از پنل google keyword planner که برای کیورد ریسرچ و تحلیل کلیدواژه های رقبا از آن استفاده می کنیم.

شاید با سئوکارانی برخورد کرده باشید که می خواهند شما کلمات کلیدی را تعیین کنید. اساسا تحقیق و تعیین کلمات کلیدی یک علم دقیق است. در خدمات سئو حرفه ای و کارآمد، متخصص با استفاده از دانش، تجربه و ابزارهای مخصوص بهترین کلیدواژه ها را انتخاب می کند.

 • طراحی تقویم محتوایی

پس از تحقیق و تعیین کلیدواژه های ارزشمند، ما تقویم محتوا را برنامه ریزی می کنیم. انتشار زمانبندی شده، منظم و به موقع محتوا اهمیت زیادی برای موتورهای جستجو دارد.

 • تولید محتوا

تولید محتوای مناسب برای جذب مشتری از طریق موتور جستجوی گوگل، گامی است که تمام مراحل قبل برای رسیدن به آن انجام می شود. ما با توجه پرسونای مخاطب، کلیدواژه تعیین شده، تحلیل رقبا و بر اساس تقویم محتوایی، محتوا را طراحی و تولید می کنیم. این محتوا طی چند مرحله برای بهترین نتیجه پردازش و بازنگری شده تا آماده انتشار شود.

 • انتشار و مدیریت محتوا

پس از انتشار محتوا با توجه به اصول سئو استاندارد و حرفه ای، و پس از ایندکس شدن آن در گوگل، با گرفتن بازخورد، آن را به صورت دوره ای و منظم ارتقا می دهیم. رقابتی بودن خدمات سئو را فراموش نکنید. فقط انتشار بهترین محتوا کافی نیست. رقبا همیشه سعی می کنند بهتر از شما باشند، پس به صورت مداوم باید محتوای خود را پالایش نماییم و بهبود دهیم.

بهترین شرکت سئو

شاید از خود بپرسید چگونه بهترین شرکت سئو سایت را برای دریافت خدمات، انتخاب کنید. شرکت های زیادی هستند که در این زمینه ادعای بهترین بودن دارند. نکته اینجا است که شما باید با توجه به شرایط پروژه و کسب و کار خود، مناسب ترین را برای خود انتخاب نمایید.

مثلا برخی از کسب و کارها به سئو اعتقادی ندارند. تفکر مدیران این شرکت ها در مورد سایت، با شک و تردید است. آن ها، دیجیتال مارکتینگ را یک کار جانبی می بینند. از آن جایی که شرکت سئو عالیجناب محتوا، فقط خدمات تخصصی و حرفه ای سئو ارائه می دهد،خدمات ما برای این کسب و کارها مناسب نیست. 

شرکتی بهترین است که متخصصان آن:

 1. اهمیت سئو در آینده کسب و کار را درک کنند.
 2. متعهد باشند.
 3. منظم باشند.
 4. امانت دار باشند.
 5. از تجربه و دانش کافی برخوردار باشند.
 6. از ابزارهای سئو جهانی مانند Google Analytics، Google Search Console، SEMrush و Moz بهره ببرند.
 7. همیشه به روز باشند.
 8. کلمات کلیدی را بشناسند و به تحقیق کلمات کلیدی تسلط داشته باشند.
 9. بتوانند علاوه بر سئو، بازاریابی محتوایی را نیز در پروژه پیاده کنند.
 10. به اصول فروش و بازاریابی عصبی در سئو مسلط باشند. 
 11. دارای تفکر چندبعدی(تحلیل رقبا، سئو محتوا، سئو تکنیکال، سئو خارجی و اصول روانشناسی) باشند.
 12. اهل تحقیق و مطالعه باشند.

بهترین شرکت سئو سایت

علاوه بر این قیمت مناسب، منصفانه و شفاف نیز از اهمیت بالایی برخوردار باشد.